Відгуки - Building Evolution
Відгуки
Головний партнер по будівельництву
Сергій Махно
засновник архітектурної майстерні Sergey Маkhno architects
"Building Evolution наш основний партнер по будівництву! Наша співпраця проходить ідеально! Найважливіше, що це люди, які "йдуть в ногу з нами"! Є відповідальність, є команда з якою хочеться працювати!"
Чіткість у всьому!
Олександр Кацимон
архітектор
Наша співпраця з Білдинг - це спільна реалізація об'єктів в преміум сегменті! Білдинг - це оперативність поставлених завдань, развертнутая документація і, звичайно, постсервіс! Я рекомендую компанію як кліетам, так і колегам!
Залученість та чіткість
Олександр Бонд
дизайнер - архітектор
"Як дизайнеру вони мені дуже спрощують життя, беруть відповідальність на місці, не смикають по дрібницях. Якщо існують якісь помилки на об'єкті Білдінг виправляє ці помилки самостійно, щоб ніхто не знав - ні я, ні клієнт. " Білдінг присутній на об'єкті до останнього штриха!
Наш супер складний проект
Ольга Богданова
Засновник бюро Bogdanova Bureau
"Будівництво - це дуже складний менеджмент, який заснований на людському факторі. І що найстрашніше для клієнта і дизайнера при реалізації проекту - це додаткові fee! Які б екстра ситуації не відбувалися, конкретно в моєму випадку, по завершенню реалізації мого проекту, Білдінг взяв на себе відповідальність, і всі незрозумілі - додаткові fee будівельників, закрив за свій рахунок."
Ідеальна репутація!
Анжеліка Гарусова
Куратор і засновник премії ART SPACE
"Генеральним партнером ART SPACE можуть стати не всі компанії! На тлі Roche Bobois, Baxter, Facture - компанії, у яких є серйозна і правильна репутація! Тому генеральним партнером ART SPACE може стати компанія тільки з ідеальною репутацією. І в Білдінг ми побачили такого партнера - відповідального і надійного! "